Coś do czytania

Może to panie częściej czytają po książki, ale nie można powiedzieć, że panowie również tego nie robią. Jeżeli chcemy wybrać prezent dla męża na walentynki ze strony www.taniaksiazka.pl, to zasugerujmy jakąś książkę. Dzięki temu unikniemy nudy. Zamiast kolejnego zapachu, czy też butelki alkoholu, możemy zasugerować coś zupełnie innego, dzięki czemu mąż będzie miał okazję do tego, aby przyjemnie się zrelaksować. Wielu panów nie spodziewa się nawet, że książka może stać się dla nich tak doskonałą formą rozrywki.

“Prosta sprawa”

Wojciech Chmielarz zaprasza nas do poznania historii człowieka, która w pierwszej kolejności ukazywała się w odcinkach w sieci. Chmielarz podczas lockdownu, który spowodowany był pandemią w naszym kraju, zaczął publikować dość niezwykłą opowieść o złodziejaszku i jego przyjacielu. Całość zaczęła cieszyć się takim zainteresowaniem, że ludzie zaczęli “domagać” się książki i w ten oto sposób dostępna stała się “Prosta sprawa”. Chociaż czy będzie ona taka prosta? Tego przekonamy się w środku. Pewien mężczyzna jedzie do Jeleniej Góry, aby zwrócić zaczęrpnięty dług u swojego przyjaciela. Mężczyzna stawia się na progu jego mieszkania. Tylko, że zamiast swojego przyjaciela, w środku odkrywa dwóch podejrzanych typów z mafii. O dziwo, to oni wychodzą z uszczerbkiem na zdrowiu z tego spotkania. Dłużnik rozpoczyna poszukiwania swojego przyjaciela. Tylko, że takich osób poszukujących jednej i tej samej osoby jest wiele. Mafia, a  nawet Agentka Służb Bezpieczeństwa. Dlaczego wszyscy chcą znaleźć jedną i tą samą osobę?

“Służąca”

Julia od zawsze wiedziała, że kiedyś założy własną firmę sprzątającą. Jak na razie dziewczyna dąży do tego, aby móc zdobyć jak największe fundusze, dzięki czemu będzie mogła spełnić swoje marzenie. Właśnie znajduje kolejne zlecenie u pana Mikołaja i jego małżonki Mari w domu, który wymaga porządnego sprzątania. Małżeństwo w średnim wieku jest bardzo specyficzne, ale przecież Julia nie zamierza wchodzić z nimi w bliższe kontakty. Tylko, że oni chcą chyba lepiej poznać Julię. Składają jej nietypową propozycję. Julia ma zrezygnować ze zleceń u innych i na stałe zamieszkać u nich. Dziewczyna stanowczo odmawia, ale oni już wiedzą jak zmusić dziewczynę podstępem do tego, aby się zgodziła. Dziewczyna dopiero po jakimś czasie przekonuje się, że nowe zlecenie okazało się dla niej bramą do piekła z którego nie będzie dane jej się szybko wyswobodzić. Czy ktoś pomoże dziewczynie w uwolnieniu się? Przed Julią trudna walka o swoje życie.

Miłość autorstwa freepik - pl.freepik.com